Forever 13 Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

free counters
Latest topics
» Siwon (최시원)
M&D говорят за своята музика и бъдещите си планове! I_icon_minitimeСря Сеп 18, 2013 9:13 pm by wikey

» ^^ Wikey ^^
M&D говорят за своята музика и бъдещите си планове! I_icon_minitimeСря Сеп 18, 2013 8:57 pm by wikey

»  I got you little runaway :)
M&D говорят за своята музика и бъдещите си планове! I_icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 10:39 am by TheVikk996

» AmiraSalvatore
M&D говорят за своята музика и бъдещите си планове! I_icon_minitimeВто Мар 27, 2012 6:20 pm by AmiraSalvatore

» Kim Kibum (김기범)
M&D говорят за своята музика и бъдещите си планове! I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 8:49 am by Lee Chae Rin

» Leeteuk~ Anyoong ^_^
M&D говорят за своята музика и бъдещите си планове! I_icon_minitimeПон Дек 19, 2011 10:25 pm by Leeteuk~

» Ro0ska (The newbie)
M&D говорят за своята музика и бъдещите си планове! I_icon_minitimeПет Дек 16, 2011 8:38 pm by Ro0ska

» krisi980 ^.-
M&D говорят за своята музика и бъдещите си планове! I_icon_minitimeВто Ное 29, 2011 6:22 pm by Nanna

» flopsi{xD}
M&D говорят за своята музика и бъдещите си планове! I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 11:12 am by flopsi


M&D говорят за своята музика и бъдещите си планове!

2 posters

Go down

M&D говорят за своята музика и бъдещите си планове! Empty M&D говорят за своята музика и бъдещите си планове!

Писане  Nanna Чет Юли 07, 2011 9:51 pm

Q. “Как решихте да създадете M&D?”

Jungmo: “Говорихме си за мъжки дуети в едно радио предаване и изведнъж идеята за сформиране на дуо с Heechul се появи. Joo Young Hoon ни даде доста съвети и дори каза,че ще напише песни за нас, което аз отказах. Знаех,че искам да направя това сам заедно с Heechul.”

Heechul: “Написахме план и го пратихме в компанията и Lee Soo Man каза,че ще бъде забавно. Не мислихме,че всичко ще стане толкова бързо. Плановете ни се въртяха само около издаването на един сингъл,но всъщност дори заснехме и видео клип. Всичко струваше около $300 USD. Заснехме видеото в караоке стаята на компанията и използвахме близки приятели като Hongki и Junhyung . След 6 минути заснемане,празнувахме цели 6 часа.”

M&D говорят за своята музика и бъдещите си планове! 20110728

Q. “Някаква определена цел имате ли за в бъдеще като M&D?”

Heechul: “Исках да се отърся от чувството да бъда идол. Винаги съм го казвал как искам да се откъсна от този изграден имидж, но Super Junior са най-добрата група в света. Искам да използвам M&D с цел да правя всичко което пожелая. Този път съм малко по-алчен по отношение на пеенето и затова ще действам различно от начина по който работя със Super Junior. Но ще се постарая това никога да не попречи на групата.”

Jungmo: “Аз никога не съм имал този имидж на идол, но имиджът ми като китарист на Trax е достатъчно стабилен. Чрез M&D се надявам да покажа на всички,че мога да изпълнявам и музика различна от рок. Харесвам клубната,както и трот музиката.”

Q. "Имаше доста сравнения с UV . Някои мислеха,че вие просто се шегувате.”

Heechul: “Seyoon hyung беше нашият мотив,защото с него си приличаме по много неща. Ще работим с UV за представлението ни на Mnet’s ‘20’s Choice‘ на 7-ми юли. Това ще е първото излизане на M&D на сцена, но може и да е последно.Подготвяме ви изненада!”

Jungmo: “Никога не съм изпълнявал нещо на шега.”

Heechul: “M&D не е временен проект. Има много неща които искам да направя с тази група и всичко това ще продължи и за в бъдеще.Казват,че рейтинга ни пада и няма начин ние да продължим,ако и рейтинга продължи да спага. За това,моля ви! Помогнете ни.”

M&D говорят за своята музика и бъдещите си планове! 20110727

Q. “Какво се промени от както положихте началото на M&D?”

Heechul: “Агенцията ми ми дава повече свобода,но аз винаги се чувствам сякаш съм в капан.Искам да се възползвам от този шанс и да напиша някои песни сам и дори и да се срещам с момичета. Не мога да пиша текстове на тъжни балади тъй като не съм изпитвал любов. Дори и да се срещам с някого, няма да разкрия публично връзката за нейно добро. Няма какво да направя ако ни хванат, така че…”

Jungmo: “Аз винаги съм водил позитивен начин на живот,но под стрес заради постоянното писане на песни. След като написах песен за M&D, имах възможността да си събера мислите. Страхотно е.”

Q. “И заключителните ви думи?”

Heechul: “Аз винаги се извинявам на феновете си. Характера ми е като на дървесна жаба и никога не успявам да предоставя на феновете си правилния фен сървис. Благодаря,че винаги ме подкрепяте и ме харесвате.”

Jungmo: “Публиката изглежда вярва,че компанията винаги стои зад музиката на SM,но аз искам да ви покажа,че това съвсем не е така!"

Source + Photos: Sports World via Naver
Nanna
Nanna
Admin
Admin

Брой мнения : 319
Join date : 04.07.2011
Age : 28
Местожителство : Сливен

http://www.shineeworldbg.nstars.org

Върнете се в началото Go down

M&D говорят за своята музика и бъдещите си планове! Empty Re: M&D говорят за своята музика и бъдещите си планове!

Писане  xsunshinex Чет Юли 28, 2011 1:43 pm

За жалост нищо не се получи.
xsunshinex
xsunshinex
Member
Member

Брой мнения : 19
Join date : 07.07.2011
Age : 33

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите